Targi BeeFree

Targi BeeFree

Targi BeeFree to wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w dniach 1-2 grudnia na terenie targów EXPO XXI w Warszawie. Byliśmy obecni, aby wspólnie z innymi ekspertami dzielić się z Wami wiedzą.

Targi BeeFree to wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w dniach 1-2 grudnia na terenie targów EXPO XXI w Warszawie. Byliśmy obecni, aby wspólnie z innymi ekspertami dzielić się z Wami wiedzą o zdrowiu i o tym jak o nie dbać.

Targi BeeFree które odbyły się w dniach 1-2 grudnia na terenie EXPO XXI w Warszawie były wspaniałym wydarzeniem, w trakcie którego we współpracy z innymi ekspertami dzieliliśmy się z Wami wiedzą jak dbać o zdrowie, udzielając wielu wskazówek i porad praktycznych.

Nasi eksperci byli obecni w trakcie wydarzenia prezentując sprzęt i nowoczesne rozwiązania techniczne ułatwiające dbanie o zdrowie i odpowiadali na Wasze pytania.

Byliśmy aktywni również w strefie warsztatów kulinarnych, gdzie prowadziliśmy pokazy zdrowego gotowania w naczyniach Welmax. Prezentowaliśmy jak gotować zdrowo, smacznie i… szybko. Mogliście spróbować pysznej grochówki przyrządzonej w kilkanaście minut albo ciasta upieczonego w .. patelni. Tak, tak. To wszystko prezentowaliśmy na żywo i można było wziąć czynny udział w warsztatach. Wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy gotowali razem z nami dziękujemy za wspólną przyjemność zdrowego gotowania.

Warsztaty kulinarne w naczyniach Welmax poprowadziła również znana i lubiana Kasia Jankowska, czyli Mama Alergika Gotuje, która zresztą na co dzień używa naszych naczyń. Wylosowała dla Was też najważniejszą nagrodę, nasz wspaniały Multiwar. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek, które losowaliśmy w trakcie targów. Zawsze warto być z nami!