Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń – Biuro handlowe czynne jest w godzinach 8:00 – 16:30.
e-mail
welmax@welmax.pl
telefon lub faks
+48 61 661 07 31
Wyślij nam wiadomość
Wiadomość do działu
Treść wiadomości
Imię i nazwisko
E-mail


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Lides sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wieruszowska 12/16, w celach marketingowych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Lides sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wieruszowska 12/16, w celach marketingowych w celu zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych tzw. profilowania

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Odbiorcami moich danych mogą być zaufane podmioty współpracujące ze Spółką na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez 10 lat jednak nie krócej niż okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Zostałem/am poinformowany/a o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dodatkowo obowiązek informacyjny znajduje się na stronie Polityka bezpieczeństwa