Gala Prestiżowy Produkt Roku 2019

Gala Prestiżowy Produkt Roku 2019

Gala Prestiżowy Produkt Roku 2019 odbyła się 28 marca w warszawski klubie „Loft 44” Na Gali wyróżnione zostają produkty cieszące się uznaniem Klientów, które dodatkowo sprawiają, iż Klient czuje się wyjątkowo. W tym roku wyróżniono aż dwa nasze produkty : System czyszczący Security Clean oraz Naczynia ze stali szlachetnej.

Niezwykły plebiscyt pod hasłem: „Prestiżowy produkt roku” wspiera polskie marki, produkty i usługi, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Organizatorem konkursu jest redakcja magazynu „Law Business Quality”, a jak określa pomysłodawczyni konkursu wydawca i redaktor naczelna magazynu „Law Business Quality”, Ilona Adamska– „Prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, ale tylko wtedy, gdy jest spójna i prawdziwa. – Prestiż w biznesie to marka lub usługa, która nie tylko cieszy się uznaniem klientów, ale przede wszystkim sprawia, że klient czuje się wyjątkowo. Prestiż w biznesie określa elegancja, potencjał i misja. Klient, angażując się w proces zakupu, wie, że kupuje jakość i zadowolenie.”

Takie są właśnie nasze produkty, wyróżnione na tegorocznej Gali. 28 marca 2019 odebraliśmy w warszawskim klubie Loft44 dwie statuetki – otrzymały je nasz System Czyszczący Security Clean i Naczynia ze stali szlachetnej.