Pościele
dobrze jest się zdrowo wyspać
scrollujIcon scroll 14abd90d59c4425c3b3df6bef211b0ed98fb9c16702cf25a6c8050104302627ew dół
Pościel Welmax to zdrowy sen na lata.
Kwiat lotosu
Kwiat Lotosu jasny

Kolekcja Kwiat Lotosu jasny to wełniana pościel o delikatnym wzorze idealna zarówno dla młodszych i starszych osób.

Kwiat Lotosu zestaw
Zobacz nasze produkty z bliska

i skorzystaj z atrakcyjnych promocji

Narodziny Wenus

Kolekcja pościeli Narodziny Wenus to jasna pościel z delikatnym, orzechowym wzorem, który idealnie będzie pasował do gustownie, ale skromnie urządzonych wnętrz. Kremowy kolor w sypialni połączony z naturalną wełną o delikatnym włosiu da poczucie komfortu każdej osobie, nawet po ciężkim dniu.

Narodziny wenus zestaw
Narodziny Wenus
Camel

Kolekcja pościeli Camel zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Kołdra z ekskluzywnej wełny zapewnia komfortowy sen. Jest ona delikatna i przyjemna w dotyku. Istnieje możliwość zamówienia kołdry o indywidualnym rozmiarze. W ofercie jest także poduszka o kształcie profilaktyczno-rehabilitacyjnym, zalecana przez ortopedów oraz zapewniająca zdrowy sen.

Zobacz nasze produkty z bliska

zapisz się na prezentację i odbierz nagrodę.

Merino

Pościel Merino jest wykonana z wełny merynosów - owiec rasy hiszpańskiej hodowanych głównie w Australii i Nowej Zelandii. Jest to tzw. wełna krótkowłóknista, bardzo cienka (średnica od 18 do 23 mikronów), miękka, delikatna, przyjemna w dotyku.

Merino zestaw
Merino
Odzież i obuwie domowe

Wykonane z najwyższej jakości wełny merynosa – hiszpańskiej rasy owiec, hodowanej głównie w Australii i Nowej Zelandii. Jest ona krótkowłóknista, bardzo cienka, miękka, delikatna i przyjemna w dotyku. W kontakcie z ciałem wykonuje specjalny mikromasaż pobudzający krążenie krwi. Wełna z merynosa pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała i chroni przed nadmierną potliwością.

Poznaj opinie naszych Klientów