Oświadczenie po reportażu TVN

Szanowni Państwo, Drodzy klienci,

W związku z doniesieniami medialnymi na temat rzekomej nieuczciwości przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą bezpośrednią uprzejmie informujemy, że firma Welmax od ponad 15 lat z powodzeniem zaopatruje swoich klientów w najwyższej jakości naczynia ze stali nierdzewnej, pościel wełnianą oraz sprzęt AGD.

Od początku działalności Naszej Firmy zaufało nam ponad 1 – milion klientów, którzy do dnia dzisiejszego korzystają z naszych towarów. Zaufanie naszych klientów budowane było przez te wszystkie lata w oparciu o odpowiedzialne podejście do biznesu przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Welmax nie praktykuje ani nie ma związku z firmami prezentowanymi z publikacjach medialnych i zawsze dystansowała się od działań przedstawionych w tych publikacjach. Welmax odcina się nieuczciwych praktyk stosowanych przez handlowców innych firm i informuje, iż nigdy takich praktyk nie stosowała i nie będzie stosować. Co więcej, stanowczo je potępia jako niezgodne z zasadami etyki sprzedaży bezpośredniej.

Welmax od początku swojej działalności ma siedzibę w Poznaniu przy ul. Wieruszowskiej 12/16. Przez cały okres działania nie zmienialiśmy adresu Naszej siedziby, ani nie podejmowaliśmy żadnych innych działań, które utrudniłyby naszym Klientom kontakt z nami. Nasza firma funkcjonuje z powodzeniem od wielu lat, co dowodzi zaufania, jakim obdarzali i obdarzają nas nasi Klienci.

Zapewniamy, że na pokazach organizowanych przez Welmax przestawiamy Państwu naszą ofertę uczciwie i rzetelnie informując Państwa o wszelkich istotnych warunkach umowy oraz warunkach jej finansowania. Nigdy nie stosujemy jakichkolwiek praktyk, które mogłyby Państwa wprowadzić w błąd.

Oferowany przez Welmax towar jest zawsze pełnowartościowy, dopuszczony do sprzedaży dopiero po pozytywnym wyniku szeregu testów. Firma chętnie poddaje swoje produkty badaniom jakościowym i cieszy się m.in. „Certyfikatem Najwyższa Jakość” zarówno przyznanym przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości, jak i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, które wyróżnią Naszą Firmę już od 2005 roku.

Zaznaczamy, że każdy z naszych Klientów może odstąpić od umowy w terminie  14 dni,
a każde odstąpienie od umowy nawet zgłoszone po tym terminie rozpatrujemy indywidualnie ku satysfakcji naszych Klientów. Marka Welmax jest regularnie wyróżniana i nagradzana za jakość, za wzornictwo i za podejście do Klientów, między innymi „Certyfikatem Grand Prix Wielkopolski”, Złotym Medalem „Akademii Polskiego Sukcesu”, otrzymała miano „Luksusowa Marka Gentlemana” w 2009 i 2011 roku, a także tytuł „Produkt VIP Jakość 2013”. Marce Welmax przyznano także Certyfikat „Dobra Marka” w roku 2016 oraz 2018, „Super Marka” w 2018 roku oraz wielokrotnie „Certyfikat Najwyższa Jakość Produktu” począwszy od 2011 roku.

Welmax nie ma nic wspólnego z podstępnymi działaniami Firm sprzedaży bezpośredniej, które postępują w sprzeczności z zasadami moralnymi oraz prawnymi. Możemy Państwa zapewnić, że w dalszym ciągu będzie prowadzić działalność w sposób, który przyniesie satysfakcję przyszłym Klientom.

Zapraszamy na nasze pokazy.