Nowoczesny DOM

Sybilla II

Wyciskarka wolnoobrotowa delikatnie wydobywa witaminy i minerały ze świeżych warzyw i owoców. Jej walory docenił sam Krzysztof Ignaczak – złoty medalista Mistrzostw Świata w siatkówce.
Dzięki niemu możesz komponować swoje ulubione soki z całych owoców. Szybko i zdrowo!
Umożliwią przygotowanie Twoich ulubionych receptur: aksamitnych soków, koktajli, lodów, smoothie z warzyw i owoców.

Sprawdź oficjalną stronę Sybilla

i skorzystaj z orzeźwienia

Cirrus Life

Twój dom to wyjątkowe miejsce na ziemi. W nim zostawiasz stres całego dnia, odpoczywasz, relaksujesz się, cieszysz się spotkaniami z ukochanymi osobami. Tu dzieje się wszystko co w życiu najważniejsze. Nic więc dziwnego, że chcesz, aby cała jego przestrzeń wypełniona była wyłącznie dobrą energią.

welmax prezentacje

Zobacz więcej

i oczyść swoje powietrze

Poznaj opinie naszych Klientów

Aquamenti

Rewolucja w czyszczeniu okien i luster.

Łatwy do umieszczenia na powierzchni okien, luster, witryn sklepowych czy szklanych drzwi. Wystarczy włączyć jeden przycisk a okna będą lśniąco czyste bez żadnego wysiłku.
Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.
Posiada także czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny wykorzystywany przez sztuczną inteligencję, która kontroluje ruch robota na powierzchni szyby tak, jak autopilot.
Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy.
Robot posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikrofibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia.

Cechy i Funkcje

  • Technologia sztucznej inteligencji,
  • Wydajne czyszczenie: zmyje wszystkie cząsteczki brudu,
  • Brak zadrapań na szklanych powierzchniach,
  • Brak koła napędowego i śladów na szkle,
  • Pilot,
  • Ekonomiczny materiał czyszczący,
  • Działa na wielu rodzajach powierzchni,
  • Bezpieczna budowa,
  • Sterowanie za pomocą aplikacji systemu iOS lub Android

Kominek Fiamotto

Niezastąpione urządzenie wielofunkcyjne. Twój indywidualny kominek w zaciszu domowego ogniska, który w chłodne wieczory wprowadzi do Twojego domu miłą, rodzinną, ciepłą atmosferę natomiast w słoneczne dni, umili chłodnym powiewem wiatru.
W trybie grzania dodatkowy efekt ognia w kominku, który wprawi Cię w idealny nastrój relaksu i odprężenia.

Kuchnia indukcyjna

Przenośna płyta indukcyjna podgrzewa naczynie w wyniku działania pola magnetycznego – ciepło wytwarzane jest tylko w garnku, a nie na całej płycie. Dzięki temu płyta jest cały czas chłodna, co eliminuje ryzyko poparzeń. Dodatkowo indukcja podgrzewa naczynie bardzo szybko – w porównaniu do kuchenek gazowych. Czas gotowania skraca się o 30 procent.