Zestawy naczyń


Naczynia Welmax to idealne rozwiązanie dla osób szukających najwyższej jakości wykonania i możliwości zdrowego przyrządzania posiłków. To także dobry wybór dla tych, którzy stawiają na estetykę i lubią otaczać się nie tylko solidnymi, ale też oryginalnie wyglądającymi akcesoriami w kuchni.

Zestawy naczyń Welmax to prawdziwa rewolucja w gotowaniu. Z ich pomocą można szybko i zdrowo przygotować nawet najbardziej wymyślne dania.

Wszystkie elementy kompletów wykonane są z wysokiej klasy stali antyseptycznej  z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Dzięki temu możliwe jest gotowanie, pieczenie i smażenie bez dodawania soli i tłuszczu!

Z myślą o komforcie użytkowników, pokrywki naczyń zostały wyposażone z termometry, a uchwyty nie nagrzewają się, tak aby można było bezpiecznie, bez ryzyka oparzeń przesunąć lub zdjąć garnek z kuchenki. Atutem są także wyprofilowane krawędzie i akutermiczne dno zapobiegające przywieraniu i przyspieszające proces gotowania.

W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać następujące zestawy:

– Premium – zestaw podstawowy składający się z 10 elementów.  W jego skład wchodzą m.in: duży i mały garnek z pokrywkami, naczynie do gotowania na parze oraz patelnia,

– Premium Plus – zestaw poszerzony składający się z 18 elementów. Znajdziemy tu m.in.: duże i małe rondle z pokrywkami, brytfannę, patelnię, naczynie do gotowania na parze.