MARKA DEKADY

Każdy z nas pragnie, aby jego najbliżsi byli szczęśliwi i zdrowi. W dzisiejszych czasach potrzeba dbania o zdrowie staje się najbardziej podstawową, a jednocześnie tak trudną do zaspokojenia. W codziennym pośpiechu trudno nam dbać o szczęśliwą i zdrową rodzinę. Stąd szczególne wyróżnienie dla marki WELMAX, która od lat oferuje rozwiązania, ułatwiające wykonywanie codziennych, domowych czynności, dla której zdrowie użytkowników jest najważniejsze.

Produkty marki WELMAX otrzymują niezmiennie od lat co roku wyróżnienie DOBRA MARKA oraz SUPER MARKA. Konsekwencją tych wyborów jest MARKA DEKADY, która świadczy o niepodważalnej jakości markowych produktów WELMAX, będących odpowiedzią na rosnące oczekiwania Klientów.

Zaawansowane technologicznie  systemy piorąco-czyszczące, niezbędne w dzisiejszych czasach mnożących się alergii, nowoczesne systemy oczyszczania powietrza w pomieszczeniach oraz liczne rozwiązania umożliwiające zdrowy sen, czy przygotowanie zdrowych posiłków w czasach rosnącej świadomości jak ważne jest to „jak jemy” ; to tylko niektóre z rozwiązań marki WELMAX.

Przyznane wyróżnienie MARKA DEKADY jest szczególnym potwierdzeniem zaufania konsumentów i doskonałej jakości produktów marki WELMAX.

Pamiętaj! Kupując wybieraj dobrze – bo zdrowie jest najważniejsze.