AQUAMENTI

Automatyczny robot do mycia powierzchni płaskich sam umyje okna, balkony i witryny szklane. Proste sterowanie pilotem umożliwia szybkie nadanie kierunku pracy. Specjalna linka zabezpieczająca chroni sprzęt przed ewentualnych upadkiem z wysokości. Kilka wymiennych kompletów nakładek sprzątających umożliwia umycie dużych powierzchni w sposób perfekcyjny i szybki.

aquamenti welmax opinie

Nowoczesny dom

Aquamenti przygotowany został jako automatyczny robot myjący powierzchnie płaskie dla osób, które posiadają ograniczone zdolności ruchowe, dla posiadaczy wysokich okien i drzwi balkonowych oraz dla wszystkich tych, którym brakuje czasu na tradycyjne mycie okien.

AQUAMENTI

Wielkość : 30×15 cm
Ruchy : 120 ruchów / 60 sek.
Bezpieczna budowa

Rewolucja w czyszczeniu okien i luster

Automatyczny robot do mycia powierzchni płaskich. Łatwy do umieszczenia na powierzchni okien, luster, witryn sklepowych czy szklanych drzwi. Wystarczy włączyć jeden przycisk a okna będą lśniąco czyste bez żadnego wysiłku.

Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania.
Posiada także czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny wykorzystywany przez sztuczną inteligencję, która kontroluje ruch robota na powierzchni szyby tak, jak autopilot.

Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy.

Robot posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikrofibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia. 

– umożliwia pracę na wysokościach bez udziału użytkownika

-posiada kilka wymiennych kompletów nakładek czyszczących

-cechuje go wygodne i intuicyjnie proste sterowanie pilotem

welmax opinie

Brak zadrapań na
szklanych powierzchniach

welmax opinie

Brak śladów
na szkle

welmax opinie

Bezpieczna
budowa

welmax opinie

Sterowanie za pomocą aplikacji systemu iOS lub Android

welmax opinie

Działa na
wielu rodzajach powierzchni

welmax opinie

Technologia
Sztucznej
Inteligencji

Specyfikacja

Jak komuś zależy na dobrym umyciu okien bez wysiłku to szczerze polecam ten robot. Dokładny, Szybki, Bezpieczny, a dzieciaki mają zabawę.

Mariola, Leszno
robot myjacy welmax opinie

Cena salonowa 5920 PLN

Aquamenti

Aquamenti to nasze najnowsze rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i zapracowanych, którzy lubią mieć w domu czysto. Nasz bezobsługowy robot Aquamenti umyje bez wysiłku nawet najwyższe powierzchnie szklane. A Ty, w tym samym czasie, zajmiesz się czymś zupełnie innym. Wygodne, prawda?

Jeżeli nie masz czasu na pracochłonne mycie okien, Twoje powierzchnie szklane są bardzo wysokie i nie możesz w bezpieczny sposób ich umyć, to Aquamenti , nasz bezobsługowy robot do mycia okien jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Włączasz, przystawiasz do powierzchni i wybierasz tryb pracy. To wszystko! Aquamenti już wie, w którym kierunku się poruszać i co ma dla Ciebie zrobić. W tym czasie Ty możesz się zająć zupełnie czymś innym. Po umyciu danej powierzchni robot zawiadomi Cię, że kolejny na rozpoczęcie kolejnego zadania. Wówczas zadecydujesz, którą kolejną powierzchnię chcesz widzieć w domu czysta i błyszczącą

Aquamenti – mycie okien jeszcze nigdy nie było tak proste!

Urządzenie jest lekkie, proste w obsłudze i umożliwia bezpieczne czyszczenie powierzchni płaskich na różnych wysokościach. Jest również zabezpieczone przed ewentualnych spadkiem z wysokości. Jedyne o co musisz zadbać, to wyczyszczenie nakładek czyszczących po wykonanej pracy. Dla wygody w zestawie znajdziesz ich kilka kompletów. Urządzenie wygodne jest również do obsługi przez osoby starsze, które nie posiadają fizycznej możliwości mycia powierzchni okiennych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *