Aquamenti

Aquamenti to nasze najnowsze rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i zapracowanych, którzy lubią mieć w domu czysto. Nasz bezobsługowy robot Aquamenti umyje bez wysiłku nawet najwyższe powierzchnie szklane.
robot myjacy welmax opinie

Aquamenti to nasze najnowsze rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i zapracowanych, którzy lubią mieć w domu czysto. Nasz bezobsługowy robot Aquamenti umyje bez wysiłku nawet najwyższe powierzchnie szklane. A Ty, w tym samym czasie, zajmiesz się czymś zupełnie innym. Wygodne, prawda?

Jeżeli nie masz czasu na pracochłonne mycie okien, Twoje powierzchnie szklane są bardzo wysokie i nie możesz w bezpieczny sposób ich umyć, to Aquamenti , nasz bezobsługowy robot do mycia okien jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Włączasz, przystawiasz do powierzchni i wybierasz tryb pracy. To wszystko! Aquamenti już wie, w którym kierunku się poruszać i co ma dla Ciebie zrobić. W tym czasie Ty możesz się zająć zupełnie czymś innym. Po umyciu danej powierzchni robot zawiadomi Cię, że kolejny na rozpoczęcie kolejnego zadania. Wówczas zadecydujesz, którą kolejną powierzchnię chcesz widzieć w domu czysta i błyszczącą

Aquamenti – mycie okien jeszcze nigdy nie było tak proste!

Urządzenie jest lekkie, proste w obsłudze i umożliwia bezpieczne czyszczenie powierzchni płaskich na różnych wysokościach. Jest również zabezpieczone przed ewentualnych spadkiem z wysokości. Jedyne o co musisz zadbać, to wyczyszczenie nakładek czyszczących po wykonanej pracy. Dla wygody w zestawie znajdziesz ich kilka kompletów. Urządzenie wygodne jest również do obsługi przez osoby starsze, które nie posiadają fizycznej możliwości mycia powierzchni okiennych.