Witamy na nowej stronie firmy Welmax

Niezmiernie miło jest nam powitać Was na całkowicie odmienionej stronie internetowej. Ze starej zostało nam właściwie logo. Cała reszta to zupełna nowość.

Niemal każdy element strony został zbudowany od nowa, by dostarczyć Wam doświadczenie na najwyższym światowym poziomie, zarówno ze strony widocznej dla każdego, jak i od środka. Stroną kierują najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne.

Postanowiliśmy postawić na to, co jest u nas najlepsze – czyli produkty. To o nie często pytacie, chcecie wiedzieć, jakie mają cechy i jak wyglądają z bliska. Teraz każdy z naszych produktów – czy są to najwyższej jakości naczynia, naturalna wełniana pościel, czy też innowacyjne systemy do sprzątania domu – zyskał należną mu oprawę i osobne podstrony. Zachwycą Was wysokiej jakości fotografie, a wnikliwe, rzeczowe opisy które pomogą podjąć decyzję o zakupie. Aby ułatwić nawigację, stworzyliśmy zestaw unikalnych ikon reprezentujących nasze grupy produktowe, dodatkowo z każdego miejsca na stronie można zapisać się na prezentację produktów.

Nie zabrakło również miejsca na prezentację sylwetki naszej firmy – tego jakie wartości nami kierują i co pragniemy Wam przekazać w naszej działaności. Od teraz jesteśmy na Was bardziej otwarci.

Można nas również odwiedzić używając smartfona lub tabletu – strona automatycznie dostosuje się do wymiarów wyświetlacza w urządzeniu. Dzięki temu każdy może poznać nas bliżej w łatwy i przyjemny dla oka sposób.