Inspiruje Zdrowiem
scrollujIcon scroll 14abd90d59c4425c3b3df6bef211b0ed98fb9c16702cf25a6c8050104302627ew dół
Innowacyjne produkty zdrowotne
To coś więcej niż jakość powietrza. To nowa jakość życia.

Pierwszy i jedyny na świecie bezfiltrowy oczyszczacz powietrza. Stworzony w laboratoriach NASA, teraz dostępny również dla Ciebie.
Około dekady temu NASA opracowała technologię eliminacji lotnych związków organicznych z powietrza na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Dziś technologia ta, użyta w Airocide® jest stosowana w zakładach przetwórstwa żywności by wyeliminować z powietrza mikroorganizmy i gazy, w magazynach win by zapobiec rozprzestrzenianiu się pleśni oraz w sieciach handlowych. Można ją nawet znaleźć w gabinetach lekarskich, dentystycznych, czy nawet szkołach, gdzie oczyszcza powietrze z wirusów czy bakterii.
Teraz Ty możesz z niej skorzystać w swoim domu.

Airocide w pokoju
Airocide
Odwiedź stronę Airocide i przekonaj się

co dla Ciebie przygotowała NASA

Luminette

Luminette - okulary do światłoterapii

Skuteczność lampy do światłoterapii zależy od regularności jej stosowania. W praktyce czasem trudno pozostać w bezruchu z twarzą skierowaną ku lampie do światłoterapii (na ogół przez 30 minut). Lumiette® to przenośne i lekkie (63 g) urządzenie, które Cię nie ogranicza i nie oślepia, jednocześnie zawsze zapewniając skuteczną terapię! Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi optycznemu, strumień światła dostaje się do oczu w naturalny sposób, tak jak słońce i dociera do dolnych partii siatkówki, obszaru szczególnie bogatego w fotoreceptory (które są niezbędne do wykorzystania działania światła).

Przejdź do strony Luminette i zobacz

jak prowadzić skuteczną i bezpieczną światłoterapię

Mata masująca Maxmedica

Masująca mata jadeitowa Maxmedica to najnowocześniejsze urządzenie w kategorii mat masujących, w której zastosowano rewolucyjne i nowatorskie rozwiązania. Naturalne siły jadeitu są dodatkowo wzmacniane poprzez podgrzewanie, co zwiększa intensywność naturalnego promieniowania fal podczerwonych, które wraz z ciepłem wysyłane są głęboko w budowę mięśni.

maxmata
Zobacz stronę Maxmedica

i dowiedz się więcej o zbawiennym działaniu jadeitu

Sybilla

Wyciskarka wolnoobrotowa delikatnie wydobywa witaminy i minerały ze świeżych warzyw i owoców. Jej walory docenił sam Krzysztof Ignaczak - złoty medalista Mistrzostw Świata w siatkówce.
Dzięki niemu możesz komponować swoje ulubione soki z całych owoców. Szybko i zdrowo!
Umożliwią przygotowanie Twoich ulubionych receptur: aksamitnych soków, koktajli, lodów, smoothie z warzyw i owoców.

Sprawdź oficjalną stronę Sybilla

i skorzystaj z orzeźwienia

Cirrus

Twój dom to wyjątkowe miejsce na ziemi. W nim zostawiasz stres całego dnia, odpoczywasz, relaksujesz się, cieszysz się spotkaniami z ukochanymi osobami. Tu dzieje się wszystko co w życiu najważniejsze. Nic więc dziwnego, że chcesz, aby cała jego przestrzeń wypełniona była wyłącznie dobrą energią.

Zobacz więcej

i oczyść swoje powietrze